תכשיטים אנרגטיים לאיזון פנימי

 
מתנה מקורית! התכשיטים הממולאים בתמציות פרחי התודעה משמשים לא רק ליופי אלא במיוחד לריפוי- הילינג אנרגטי, חיזוק ואיזון של שדה האנרגיה שלנו- ההילה, ותומכים בבריאות- חיזוק המערכת החיסונית, רוגע, קלילות ושמחת חיים.
 
באמצעות ענידתן על גופנו, תמציות הפרחים מציפות את ההילה שלנו בתדרים חיוביים של מודעות גבוהה יותר. הן עוזרות למוסס מתחים מהגופים השונים, מאזנות את הצ’אקרות שלנו ובכך מעצימות את זרימת אנרגיית החיים ומחברות אותנו לרוגע ולשמחה פנימית.
 
כל תרכובת מורכבת מ-7 פרחים שונים מתוך 33 תמציות ‘פרחי הבודהה’- פרחי התודעה, וממולאת ידנית לתוך בקבוקי זכוכית שנופחו על ידי אמן זכוכית ירושלמי.
התליונים נחתמו במכסה כסף טהור -עבודת יד.
תמציות הפרחים– תמציות פרחי התודעה ‘פרחי הבודהה’ מאירות את הנושאים השונים שזקוקים לתמיכה ביום יום שלנו. את 33 תמציות פרחי התודעה יצרה מא אננד סמבביה תוך כדי תקשור עם הטבע, במהלך שנות ה-90, במשך כ-7 שנים, בגן של הקומונה הבינלאומית של אושו בפונה, הודו.
תמציות הפרחים הן הגופים האנרגטיים של הפרחים שנאספו תוך כדי תהליך מדיטטיבי עמוק, ונשמרו בתוך מים טהורים וברנדי. התמציות טעונות בתדרים גבוהים של ה-‘Buddhafield’ כפי שמכונה הקומונה בפונה ולכן עוצמתיות במיוחד לתמיכה בהילינג אנרגטי.
 
 
ישנה גם אפשרות לקבוע עם סמבביה לשם התאמה אישית.
מומלץ לענוד בזהירות, לא להתרחץ אתן במים חמים.
 
“הרגשתי חולשה בגוף, מין הרגשה כמו לפני מחלה- התליון לחיזוק המערכת החיסונית עבד פלאים.
בתוך מספר שעות התחזקתי ומצאתי את עצמי הולכת קילומטרים רבים ועושה את ענייני כאילו כלום לא היה.
חזקה ובריאה כתמיד. החלטתי לענוד את התליון במשך כל עונת החורף ולא חליתי אפילו פעם אחת!”
 
לרשותכם 10 תרכובות שונות התומכים בנושאים שונים בחיינו.
אתם מוזמנים לבחור את צורת הבקבוק האהובה עליכם- לב, עגול או מאורך. ולבחור את התרכובת הרצויה לכם.
הנחה ברכישה של יותר מתליון אחד.

כתבו לי ל- sambhavyaa@gmail.com  או 052-4860131 וציינו את בחירתכם.

 
 

‘שיקוי טנטרי’ – לזוגיות או לזימון זוגיות…
מגביר ומחזק את זרימת אנרגיית החיים בגופנו ומסייע לשחרור ממתחים וחסימות שנוצרו כתוצאה מדפוסים הקשורים למיניות שלנו. מחבר אותנו למיניות בריאה ופותח את הלב לאהבה. עוזר לתעל ולהתמיר את האנרגיה לכיוון הצ’אקרות הגבוהות יותר, ויוצר בתוכנו את חווית האורגזמה הקוסמית – אושר עילאי ואקסטזת החיים! מומלץ כתמיכה ל- טנטרה לזוגות הרוצים להעמיק את הקשר האינטימי ביניהם.אישה של עצמה- לנשים
תרכובת פרחים זו מחברת אותך לאנרגיה הנשית, למלכה שבך, ויוצרת מגנוט של גברים לחייך! עוזרת לנשים ליהנות מהחושניות והמיניות שלהן ותומכת באהבה ובהזנה עצמית. היא מאזנת מצבים רגשיים ופיזיולוגיים שונים הקשורים בגוף האישה ועוזרת לפוריות. מומלצת גם לפני ובזמן המחזור החודשי, לתקופת המנופאוזה ולבעיית ציסטות.

הגבר השלם – לגברים
תרכובת פרחים זו מרפאת, מרגיעה ומאזנת את האנרגיה הגברית ובו זמנית מעצימה את האנרגיה המינית ומחזקת את עמוד השדרה והלב. עוזרת להתמודד עם כעסים ופיתוח אחריות, משמעת עצמית וסמכותיות. יוצרת חשיבה בהירה, מאזנת בין נטייה לעשיית יתר לבין עצלות ותומכת ביצירתיות ובישום מעשי בחיינו. יכולה לסייע במקרים של אין- אונות.

תרכובת להרגעה
תרכובת זו פותחת את הנשימה, מרגיעה ומשחררת ממתח וחרדה. מאזנת ומחזקת את ההילה ואת המערכת העצבית, מחדדת ומבהירה את המחשבה. מומלצת לאנשים הרגישים לאווירה של מתח ולזיהום אויר סביבתי. מסייעת לאלו הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, היפר אקטיביות ומבעיות שינה ומהתמכרויות שונות.

לחיזוק המערכת החיסונית
תרכובת פרחים זו מחזקת, מנקה ומגינה על המערכת החיסונית והמערכת העצבית. היא מומלצת לאנשים החשים חולשה אנרגטית וגופנית, לאלו עם נטייה לחלות או להצטנן לעיתים קרובות או עם נטיה לאלרגיות. מחזקת את האהבה הפנימית של אדם כלפי עצמו ובכך תומכת בתהליך ההבראה.

לנסיעות ולקרקוע
תרכובת פרחים זו מומלצת במיוחד לאנשים הנמצאים בנסיעה ובתזוזה רבה בחייהם, מחזקת אותם אנרגטית ופיזיולוגית ובו זמנית מרגיעה את מערכת העצבים. היא שומרת על ניקיונן ואיזונן של הצ’אקרות השונות, ממקדת, מקרקעת ומסייעת בישום פרקטי בחיינו. כמו כן, היא מגנה עלינו מזיהום אויר סביבתי.

למטפלים
תרכובת זו מומלצת למטפלים בתחומים השונים, הילרים, מסאז’יסטים, אחיות וכדומה. היא מחזקת ומגינה על ההילה- המערכת האנרגטית שלנו, פותחת את צ’אקרת הלב, מגבירה את הרגישות בכפות ידינו ומאזנת ושומרת על ניקיונן של כל הצ’אקרות. היא פותחת את ‘העין השלישית’, בכדי שנוכל לראות את האחר מפרספקטיבה רחבה יותר.

למדיטציה
תרכובת פרחים זו מרגיעה ותומכת במדיטציה, במצב של עירנות נינוחה. מנקה, מאזנת ומחזקת את כל הצ’אקרות, פותחת את הלב ואת ‘העין השלישית’ ומחברת אותנו ל ‘אני הגבוה’. עוזרת לנו לתפקד בעולם מתוך אהבה וחיבור לשלווה פנימית עמוקה.

ליצירתיות
תרכובת פרחים זו מיועדת לאנשים הרוצים לעורר ולחיות את היצירתיות שבתוכם. היא מנקה אותנו משיפוטיות, מחזקת את הרגשת הערך העצמי, התמימות הילדית והספונטאניות. תומכת בהורדת ‘מסך הביישנות’ ומעודדת אותנו להכיר ולהעז לבטא את חדוות היצירתיות המיוחדת לנו.

להומור וצחוק
תרכובת פרחים זו מביאה קלילות לדרך שבה אנו מסתכלים על החיים. היא עוזרת למוסס רצינות יתר, משחררת מכעס, מדפרסיה, משפיטה ומהזדהות עם הדרמה של חיינו. היא מחברת אותנו לאיכויות של ילד כמו תום וספונטאניות,לאהבה שבתוכנו, להומור וצחוק!


צפו בסרטון- סוד תמציות פרחי התודעה
 
 
 
סרטון – הסוד מאחורי הקלעים: איך אני מכינה את התכשיטים האנרגטיים?
 
 
 
 
תגובות על התליונים:
 
תליון ההרגעה עשה נפלאות… נעשיתי שלווה והחרדות ירדו…” 
 

“תרכובת ההרגעה שנתתי לכלב שלי הרגיעו אותו גם בזמן זקוקי הדינור ביום העצמאות” יעל פרקין (ראו גם סרטון)
“תליון הנסיעות חולל פלאים. נסיעתי לארה”ב ושובי ממנה, עברו בקלילות וללא ג’ט לאג. עשיתי את עניניי בבהירות דעת וחזרתי כאילו לא היה דבר”

“הרגשתי חולשה בגוף, מין הרגשה כמו לפני מחלה- התליון לחיזוק המערכת החיסונית עבד פלאים.
בתוך מספר שעות התחזקתי ומצאתי את עצמי הולכת קילומטרים רבים ועושה את ענייני כאילו כלום לא היה.
חזקה ובריאה כתמיד. החלטתי לענוד את התליון במשך כל עונת החורף ולא חליתי אפילו פעם אחת!”
על תליון זה קבלתי תגובה של תודה גם מאדם הסובל מאלרגיות קשות באביב –
הוא אמר שענידת התליון על גופו נותנת לו תחושה של מגן ומאז ענידת התליון האלרגיות נעלמו!

“התליון של הנשים נותן לי הרגשה של “בבית”. אני לא מרגישה כל צורך להסיר אותו. שמתי לב שאני מרגישה יותר חושנית ופתוחה, ולפתע אני מוקפת במחזרים…”

“תליון הצחוק הביא מין הרגשת קלילות בחזה, מין חיוך פנימי וזרימה עם החיים… אני לא מרגישה צורך להוריד אותו ממני יותר…”

 
 
התליונים נמכרים בעיקר ברחבי העולם
400 תליונים נמכרו בהולנד על ידי המגזין האלטרנטיבי- ניו אייג הגדול במדינה Happinez
ראו תמונה של דף המגזין למטה.
 
המשלוח נעשה בדואר רשום. 
יש אפשרות לתשלום דרך פייפאל(דרך כפתור התשלום), העברה בנקאית, או ביט.
 
למסירת פרטי הזמנה, כתובת למשלוח ופרטי תשלום:
 sambhavyaa@gmail.com  או בטלפון  052-4860131 סמבביה
 
 
המחיר כולל דמי חיוב אשראי ודמי משלוח