תמציות הפרחים

ראשי >תמציות הפרחים
 
תמציות פרחים - פרחי התודעה  Buddhafield Flower EssencesTm
מאירות את הנושאים והכאבים שאנו פוגשים בחיי היום יום, תומכות באיזון פנימי, ברוגע ושלווה, בחיים מלאי יצירה, באהבה בריאה ומאוזנת, ובחיינו הזוגיים והרוחניים.

התמציות מכילות תדרים של פרחים שונים ועוזרות להמסה והרגעה של מתחים במישור המנטאלי, רגשי, גופני והרוחני.
השימוש בתמציות תומך באיזון ריגשי/אנרגטי, וחיזוק של גוף ונפש, מעצימות את זרימת אנרגית החיים שבנו , ומחברות אותנו למהותה של הנשמה שלנו והגשמתה בעולם.
 
לפרוט האיכויות של כל אחת מתמציות הפרחים גלגלו עד למטה
 
התמציות נוצרו במרכז המדיטציה הבינלאומי של אושו בפונה - הודו, על ידי סמבביה בשנות ה-90 , במשך 7 שנים,
תוך כדי תקשור עמוק עם הטבע והתחברות לצורך הקולקטיבי והאישי של אלפי איש שהגיעו מרחבי העולם ללמוד מדיטציה ולהפגש עם עצמם.
סמבביה יצרה את  ערכת תמציות פרחי הבודהה- פרחי התודעה לאחר שנים רבות בהן טיפלה ולימדה עם תמציות פרחי באך בארצות רבות בעולם.
  • תמציות פרחי התודעה מרגיעות ותומכות במערכת החיסונית והעצבית, במיניות ויטאלית ובאיזון רגשי ומנטלי.
  • הן מעצימות את האהבה שבנו, הערכה עצמית, יצירתיות, קלילות ושמחת חיים.
  • הן מעלות את המודעות שלנו ועוזרות לשחרר תבניות מהעבר- דפוסים מנטאליים ורגשיים הגורמים לעתים קרובות גם לכאבים פיזיים כמו כאבי גב, בטן וכדומה או יוצרים מחלות כרוניות שונות.
  • תמציות פרחי התודעה תומכות ברגיעה עמוקה, הוליסטית- הנוגעת בכל המישורים.
יש אפשרות למנוע מחלות רבות על ידי אבחון אנרגטי מוקדם ואיזון וחיזוק המערך האנרגטי.
 
תמציות הפרחים הן הגופים האנרגטיים של פרחים שונים שנאספו ונשמרו בתוך מים טהורים וברנדי.
הן עוצמתיות במיוחד מכיוון שהן טעונות בתדרים גבוהים של שדה הבודהה ה- Buddhafield , כפי שנקרא מרכז המדיטציה בפונה, שנוצר בהשראתו של המאסטר הרוחני אושו.
תמציות הפרחים משדה הבודהה - פרחי התודעה, עובדות על ידי הצפת הצ'אקרות הגופים המעודנים שלנו בויברציות חיוביות של מודעות גבוהה יותר.
הן מאזנות את האנרגיה הגברית והנשית ולכן תומכות באהבה טאנטרית.
תמציות פרחי הבודהה מצביעות על האמת, יכולות להוביל לטרנספורמציה ולהפגיש את האדם עם מהותו הטבעית והספונטנית –
מה שמכנים במזרח- 'טבעו של הבודהה'.
9. Hollyhock Red – חוטמית אדומה
מחזק את הקבלה, האהבה והכבוד העצמי. עוזר לשחרור עומס רגשי מהבטן (הצ'אקרה השנייה) ומחבר עם הצורך להזנה עצמית והילינג. מומלץ לאנשים הזקוקים להתחזק בעקבות מערכת יחסים שהסתיימה.
10. Hollyhock White – חוטמית לבנה
מנקה ומטהר את שדה האנרגיה שלנו. עוזר לאתר ולכוונן צ'אקרה שאינה במיטבה. מאזן את הזרימה בין כל הצ'אקרות. תומך במיקוד ומרכוז - Centering  ובמדיטציה. מומלץ לנסיעות.
11. Jasmine – יסמין
תומך בהרגשת כבוד וערך עצמי. עוזר להטמיע את חיי הרוח והמדיטציה לתוך חיי היום יום. מחזק את צ'אקרת הלב. מומלץ לבעיות סינוס.
12. Jetropha – ג'טרופה
לביישנים הזקוקים לתמיכה בהורדת מסך הביישנות ולהעיז, להכיר ולבטא את המיוחדות שבהם. פרח זה פותח את הלב, מחבר לפשטות, לרגישות ומעודד אינטימיות.
13. Lemon – לימון
משחרר מתחים מהצד הלוגיסטי-שכלי של המוח (האונה השמאלית), מעודד ריכוז ומחשבה צלולה יותר. מומלץ לעבודה עם מחשב, לימוד שפות וכדומה. מביא הומור לחיים !
14. Lotus Pink – הלוטוס הורוד
פותח את הלב לאהבה בלתי מותנית. מפתח את האינטואיציה. מגביר את הרגישות בידיים ואת היכולת להשתמש באנרגיה של הילינג. מומלץ למטפלים.
15. Lotus Purple – הלוטוס הסגול
פרח זה פותח את זרימת האנרגיה בין צ'אקרת הכתר והלב. יוצר פתיחות לתקשור. תומך בהתמרת רגשות כמו כעס, קנאה ותחרותיות לסובלנות.
16. Lotus White – הלוטוס הלבן
פרח רב עוצמה לתמיכה במדיטציה. מכוונן ומאזן את כל הצ'אקרות, את כל המרידיאנים והגופים המעודנים. מנקה רעלים מהגוף. עוזר לשחרר אינפורמציה מגלגולים קודמים.
17. Mango – מנגו
מחזק ומאזן את האנרגיה הויטאלית בגוף- איזון בין היפר אקטיביות לחוסר אנרגיה. מחייה את התאים ומאט את תהליך ההזדקנות. מגביר את הרגישות והחושניות ומחבר אותנו עם הרוחני ויכולות טלפתיות.
18. Morning Glory – מורנינג גלורי
מרגיע את המערכת העצבית. מאזן את האנרגיה הוויטלית. מהווה תמיכה לאנשים המוכנים לוותר על הרגלים כמו: עישון, כסיסת ציפורניים, אכילה אובססיבית וכדומה.
< קודם 1 2 3 4 הבא >