תמציות פרחי התודעה- Buddhafield Flowers  תמציות פרחים התומכות בתודעה בריאה. מאירות את הנושאים ומשחררות את הכאבים שאנו פוגשים בחיי היום יום, תומכות ברוגע ושלוה פנימית, בגוף בריא, בחיים מלאי יצירה, באהבה בריאה ומאוזנת, ובחיינו הזוגיים והרוחניים.
התמציות מכילות תדרים של פרחים שונים ועוזרות להמסה והרגעה של מתחים במישור המנטאלי, רגשי, גופני והרוחני.
משתמשים בתמציות לאיזון רגשי/אנרגטי, והן ומחזקות גוף ונפש, מעצימות את זרימת אנרגיית החיים שבנו , ומחברות אותנו למהותה של הנשמה והגשמתה בעולם.
 
מה הן תמציות פרחי התודעה?
תמציות הפרחים הן הגופים האנרגטיים (התדרים) של 33 פרחים שונים שנאספו ונשמרו בתוך מים טהורים וברנדי.
התמציות נוצרו על ידי מא אננד סמבביה במשך השנים הרבות בהן לימדה בקומונה הבינלאומית של אושו בפונה הודו, המכונה ה'בודהה - פילד' 'The Buddhafied' וטעונות בתדרים הגבוהים של המקום. מכן גם שמן של תמציות הפרחים.
התמציות נוצרו בשנות ה-90 במשך כ-7 שנים תוך כדי תקשור עמוק עם הטבע, והתחברות לצורך האישי והקולקטיבי של אלפי איש שהגיעו לאשרם בפונה מרחבי העולם,
ללמוד מדיטציה ולהיפגש עם עצמם האמיתי.

 
 כיצד יצרתי את התמציות תוכלו לקרוא בבלוג - ספורי פרחים
 

 תמציות הפרחים תומכות בתודעה בריאה על ידי:

* שחרור ממתחים, טראומות, פחדים חרדות, דיכאון, עייפות כרונית, חוסר שינה

* מצבי היפר-אקטיביות, הפרעות קשב , חוסר ריכוז, 

* חיזוק המערכת החיסונית ומניעת מחלות ואלרגיות!

* תמיכה בגוף ונפש צעירה- באנטי-אייג'ינג!

 * איזון מערכת העצבים ושחרור מהתמכרויות- אכילה אובססיבית, עישון וכו'

 * בעיות נשים: מיניות, מחזור חודשי, הורמונים, מנפאוזה, ציסטות , לידה ועוד

 * חיזוק הביטחון, הדימוי והערכה העצמית 

 * הומור וקלילות ויצירתיות לחיי היומיום לאושר וסיפוק פנימי

 * שיפור התקשורת האישית, הזוגית והמינית- לזוגות במשבר.

 * שקט פנימי, מדיטציה, אהבה, שמחה והתעלות רוחנית.

 * התמציות עוזרות גם לשחרר כאבים פיסיים- כמו כאבי גב, בטן וכדומה.
 
     אבחון אנרגטי ולקיחת התמציות בזמן עשוי למנוע מחלות רבות!
 


מהות הטפול האנרגטי עם תמציות הפרחים?

אני קוראת לשיטת הטיפול שלי עם תמציות פרחים -  " Flower puncture''
זהו טיפול הוליסטי לאיזון אנרגטי של הגופים הפנימיים שלנו באמצעות תמציות פרחים. אפשר לקרוא לו גם ריפוי בתדרים. הטיפול דומה לאקופונקטורה, אבל במקום מחטים משתמשים בתדרים של פרחים, ולכן קראתי לו   ." Flower-puncture''
 
מהות הטיפול היא יצירת תודעה בריאה באדם על ידי איזון במערכת האנרגטית- החיסונית, הרגשית, העצבית, והפיזיולוגית של המטופל, הכולל זיהוי ושחרור דפוסים מחשבתיים רגשיים ורוחניים.
 
לאחר שיחה מקדימה עם המטופל, אני מתחילה את הטיפול בישיבה, בקריאה אנרגטית של ההילה של המטופל שממקדת אותנו מעבר לכל המחשבות וההשערות שהעלנו בשיחה לגבי מקור הבעיה. נעשית קריאת מצב הגופים האנרגטיים וזיהוי החסימות האנרגטיות בעזרת תמציות הפרחים, המשקפים לנו את הנושא או הנושאים הכי חשובים לטפול בחיי המטופל, וזקוקים להארה ואיזון.
 
ואז נעשה הצעד הבא – הטיפול שהוא הילינג אנרגטי שנעשה בשכיבה, והנחת בקבוקי התמציות שנבחרו על גופו של המטופל בנקודות מפתח העשויות לעזור לאנרגיה שלו לזרום. תוך כדי זה אני עושה בידיי עבודת ניקוי, חיזוק, הילינג ואיזון אנרגטי ועוזרת לזרימת אנרגיית החיים בין הצ'אקרות השונות. בודקת את מצב הגופים השונים ואת ההילה שמתרחבת יותר ויותר תוך כדי תהליך הריפוי ושחרור מתחים מהגופים השונים.
 
המטופל נכנס בדרך כלל למסע פנימי והתבוננות בהתרחשות הקורת בגופים המעודנים שלו, שם משתחררים תוך כדי התהליך מתחים רבים ואז מתחיל גם האיזון במישורים השונים. רמת הרגישות של המטופל עולה ונוצרת התרחבות של התודעה.
תוך כדי רגיעה מדיטטיבית, היוצרת שלווה פנימית עמוקה, מתרחשת הטרנספורמציה והחיבור בו נפגש האדם עם מהותו הטבעית. ברוב המקרים המטופלים מדוחים לי שמעולם לא חשו רוגע כזה עמוק, מנוחה פנימית כזאת כמו שחוו במשך הטפול כשבקבוקי תמציות הפרחים הונחו על אזורים בגופם באופן מאוד מדויק. תהליך הריפוי לוקח בדרך כלל בין 20 ל-40 דקות.
לאחר מכן מגיע הזמן לשיתוף של המטופל לגבי התחושות והחוויות שעברו עליו בגוף הפנימי תוך כדי התהליך. לשוחח ולהבין את המסר מכל אחת מהתמציות שעלו למטופל במשך התהליך, ועל האיכויות שהן מציעות לו בכדי לטפל בנושאים הבוערים בחייו.
 

 
הטיפול עם תמציות הפרחים הינו טיפול הוליסטי, כלומר, הטיפול נעשה באדם השלם –מאזן אותו בו זמנית ברמה המנטלית, רגשית, רוחנית וגופנית. ישנם תמציות מפרחי-התודעה העובדות לחיזוק ואיזון המערכת החיסונית, העצבית, הרגשית, המנטלית והרוחנית.

שימוש בתמציות הפרחים אינו מעין אספירין לשיכוך מידי וזמני של כאבים. זהו טפול המטפל במקור, בנסיבות הבעיה.
ישנו מקור, סיבות למצב של סטרס מתמשך, לנדודי שינה, דפרסיה, כאבי ראש, גב, בטן, בעיית קשב וריכוז, הרגלים ממכרים וכדומה. אלא הם רק סימפטומים, איתותים ראשוניים המצביעים על מצב פנימי, נפשי לא נינוח.
מומלץ להביא למודעות ולטפל במצבים נפשיים אלו בזמן, כי הם עלולים לעיתים להתפתח עם השנים למחלות קשות יותר. אנו רוצים לגלות את המקור, הסיבה הנפשית הגורמת לסימפטומים, לגלות אפוא נמצא חוסר ההקשבה לעצמי והדיוק בחיי, ואז לרפא ולאזן אותו.
 
פעמים רבות הטיפול בעזרת תמציות הפרחים הינו תהליך שבמהלכו אנו נוגעים בכאב הנמצא במעמקי התת מודע שלנו, תדרי פרחי התודעה מביאות אותו למודעות על מנת שיהיה אפשרי לרפאו. לעיתים הטפול הוא מעין ניתוח 'מטאפיזי' או טיפול שורש. הטיפול הוא בשורש הבעיה, והתובנה מאפשרת את הטרנספורמציה (השינוי), ריפוי אמיתי שבמהלכו גם הסימפטומים, הכאבים, המתחים והרגלים אובססיביים שונים עשויים לנשור מאליהם, והאדם מתחבר לחיים מתוך תודעה בריאה.
 
בתום הטיפול אני מכינה למטופל בקבוק של 30 מל' ובתוכו מים נקיים ומעט ברנדי שמטרתו שימור התמציות למספר שבועות, לזה אני מוסיפה מספר טיפות מכל תמצית.  אני מכינה בדרך כלל תרכובת של 5-7 תמציות פרחים שונות המדויקות לו ביותר, המשקפות אספקטים שונים לחוסר האיזון הבא לידיי ביטוי במצבו. התרכובת עצמה יוצרת תמצית החזקה מכל סך התמציות.
לקיחת התמציות הוא לשם עיגון והטמעת האיזון שנעשה בטפול. להזכיר, ולהרגיל את הגוף הפנימי לשינוי שנעשה.

 

 איך משתמשים בתמציות הפרחים?

1. לשים 4 טיפות מתרכובת התמציות בחצי כוס מים(מומלץ!) ולשתות לאט... מומלץ 4-5 פעמים ביום. 

2. אפשר לקחת מהתרכובת 4 טיפות ישירות מתחת ללשון לגלגל בפה, לבלוע, ולקחת כמה נשימות עמוקות בכדי לפזר את תדרי הפרחים בגופים הפנימיים. מומלץ לעשות זאת 4-5 פעמים ביום.

3. לשים 8-12 טיפות בבקבוק מים ולשתות מידי פעם במשך היום

4. אפשר לטפטף ולמרוח בעדינות על מקומות מסוימים בגוף

5. אפשר להניח את הבקבוק על מקום מסוים בגוף, לנוח ולהתחבר לתדר שלו...


 
 
כמה זמן יש לקחת את התמציות?
 
בדרך כלל אפשר להבחין בהשפעת התמציות דיי מהר. לעיתים השימוש קצר מאוד. תלוי באדם, ברגישותו לאנרגיות של תמציות פרחים ובעומק הבעיה. לעיתים יש צורך בתמצית מסוימת או תרכובת של מספר תמציות רק בלקיחה חד- פעמית והדברים מתאזנים. אבל לרוב יש צורך במספר ימים, שבועות,  ולעיתים גם חודשים.  
כל בקבוק תרכובת של 30 מל' מספיק בערך ל- 2-3 שבועות. לעיתים לקיחה במשך שבוע מספיקה ולעיתים האדם מרגיש להמשיך ולקחת עוד בקבוק או יותר.
בשלב מסוים האדם מרגיש שאין לו צורך לקחת יותר את התמציות וזוהי אינדיקציה שהתמציות עשו את שלהם לפחות בתקופה מסוימת זאת.
אפשר אז לבוא לבדיקה נוספת. יש מצב שחלק מהתמציות זקוקות עדיין להמשך והשלמת התהליך ויהיו חדשות שיתוספו להן.
לעיתים, ישנם תמציות החוזרות על עצמן בתקופות שונות כחלק מתרכובות שונות ועובדות בעומק נוסף על דפוס מסוים, בדרך כלל דפוס עמוק ומוכר לנו.
 
אם האדם לוקח תמצית פרחים שאין לו צורך בה הוא לא יחוש שום אפקט כי המחסום אינו בנמצא...
אין לתמציות תופעות לווי לא נעימות, ההיפך, האדם חווה בזמן לקיחתן בהירות, התרוממות רוח, קלילות, מרגיש יותר את עצמו הטבעי.
 אין אפשרות להתמכר לתמציות, כשהן סיימו את פעולתן, אנו חשים שאין לנו צורך להשתמש בהם יותר.