"פרחי באך" ופרחי הבודהה- "פרחי התודעה"

ראשי >מאמרים>על תמציות הפרחים>"פרחי באך" ופרחי הבודהה- "פרחי התודעה"
לעיתים שואלים אותי, בייחוד אלו שחוו עמוקות את תמציות הפרחים בפעולתן,
 
סמבביה, איך זה שתמציות פרחי הבודהה-"פרחי התודעה" לא ידועים ונפוצים יותר כמו למשל תמציות פרחי באך?
 
בסוף שנות ה-80, לאחר שלימדתי את השמוש בתמציות פרחי באך באירופה ובצפון ודרום אמריקה, הבאתי ולימדתי אותן גם בישראל. (אנשים לא הכירו אותן אז כלל).הן בהחלט ראויות שיהיו בכל בית לפי החזון של דר באך, כי האיזון הרגשי/מנטלי שהן מציעות הוא הבסיס לריפוי של כל אדם.
דר באך חי בצנעה בטבע, בכפר קטן באנגליה ולאחר מותו לקחה חברה אמריקאית את מפעלו ולכן תמציות פרחי באך ידועות כיום בכל העולם. מניסיוני, ולצערי חייבת לומר שאיכות התמציות ירדה פלאים מאז.
33 תמציות הפרחים - Buddhafield Flower Essences Tm "פרחי התודעה" נוצרו בבודהה-פילד, בגנו של המסטר אושו בפונה, הודו בשנים בהן חקרתי בטבע ולימדתי שם- ב"מולטיברסיטי".
הן הגיעו אלי בשנות ה90 בתקשור עם הטבע כמתנה מהיקום בכדי לתמוך בריפוי התדר הפנימי שלי ושל חבריי לדרך ולאפשר לנו חיים מתוך תודעה גבוהה יותר. בשנים אלו טפלתי במאות אנשים והכשרתי מטפלים. האנשים שהצטרפו לקורסים שלי -שלוב של תמציות פרחי באך ופרחי התודעה, היו מארצות שונות בעולם. כשהגעתי לארץ הכשרתי כ-20 מטפלים בזמן שהתגוררתי בתל אביב.
רבים מ"אנשי אור" ומטפלים מישראל ומרחבי העולם מזהים מרחוק את עוצמתם של תמציות הפרחים הרוויים באנרגיה המופלאה של ה"בודהה-פילד" Buddhafield בפונה ומבקשים שאשלח להם סט של תמציות הפרחים,
הן מגיעות לתודעה של כל מי שפתוח לקבל את עזרתן, עזרת הטבע, היקום, מי שמעוניין בעבודת טרנספורמציה אמיתית וגילוי מי הוא באמת.
אני תמיד מכינה כל סט באהבה ובהתרגשות גדולה לכל מי שמבקש ושולחת אותו עם הספר שלי במתנה.
להפיץ אותם יותר בארץ ובעולם
זה עיניין של שווק מסיבי והתעסקות עם גורמים שעינינם הוא בעיקר כסף. לא בא לי עיסוק זה. גם לא מעונינת שהתמציות יאבדו את איכותם הטהורה בתהליך התעשיתי.
את "תמציות האם" הכנתי דרך תקשור והבאתי במו ידיי מהודו ומהן אני יוצרת את הסטים של התמציות. כמו כן אני יוצרת גם את המוצרים הנלווים כמו קלפי הפרחים והתכשיטים האנרגטיים.
בנוסף אני עדיין מכשירה גם מטפלים בארץ ובעולם עם שיטת האבחון והריפוי שפיתחתי -"Flowerpuncture" - טיפול לאיזון אנרגטי עם תמציות הפרחים(ללא מחטים)
הקורס מתאים למי שרוצה לעבור עם עצמו תהליך ריפוי עמוק בלווי תמציות פרחי התודעה.
בחלק הראשון של הקורס, כל שעור הוא מסע של חניכה לתוך עולמם העמוק של הפרחים שיבחרו לאותו מפגש, סוג של תקשור עמוק שלוקח אותנו ליידע עמוק וצלילה לתוך הריפוי של עצמינו. החלק השני והשלישי של הקורס יעסקו בהכשרתינו כמטפלים.
 
הוספת תגובה