סופ"ש אישי לאנשים רגישים מאד

ראשי >מיקרים ושיתופים>סופ"ש אישי לאנשים רגישים מאד
 
סופ"ש אישי לאנשים רגישים מאד
 
דרך טיפולית חדשה ויעילה- 
 
משוב שהתקבל מבחורה רגישה במיוחד...
 
היי סמבביה,
קודם כל אני רוצה להודות לך על הסשנים שעשינו בסוף השבוע. אני עוברת תהליך עם שיעורי הבית שלי ונעה בין התגלויות לקשיים. אבל אני מתמידה כי בתוך כל זה יש לי מטרה. אני חושבת שאשמח לדבר איתך קצת בימים הקרובים ולחלוק מה שאני עוברת. 

מה שעשינו היה מעין סדנת איזון רגשי, אחד על אחד. אני אדם רגיש מאוד, שמתמודד עם עניינים לא פשוטים, לתחושתי כמובן:-). בשנה שנתיים האחרונות התחלתי ללכת לכל מיני סדנאות וקורסים, חלקם הגדול בתחום הטנטרי, כדי לעזור לעצמי. מה שגיליתי, שאיכשהוא בכל סדנא תמיד אני נשארת מאחור. הסדנא מתקדמת לה קדימה ואני הסתבכתי ולא הסתדר לי, או שפתאום נפלתי לתחושות שלא נראות "מתאימות" כרגע למה שקורה בסדנא, ומכיוון שאני גם ביצועיסטית אז תמיד ניסיתי להישאר עם כולם ואיבדתי אותנטיות, מה שנוטה לקרות לי בחיים הרגילים.
 
גם אם הייתי הולכת לטיפול של אחד על אחד, אפילו לשעה שעתיים, היה לוקח לי זמן להיפתח. ולא תמיד זה היה מצליח לקרות, ואם זה קרה, הרבה פעמים הייתי הולכת הביתה במצב "פתוח" כי הזמן נגמר, ומיותר לציין שלאדם רגיש כמוני מה שחסר בחיים זה עוד מצב "פתוח".

הפעם, איתך, זה היה אחרת. עשינו משהו אחד על אחד, מין סופ"ש ארוך. היית קשובה לי, ולמקום בו אני נמצאת, וממש הרגשתי שאת הולכת יחד איתי, וכביכול נכנסת איתי לסבך השחור, והיה לך את הכח לעזור לי לצאת. לי עצמי בד"כ אין את כוח והמודעות איך לצאת מהסבך, לו היה לי לא הייתי צריכה עזרה. אז לעשות את זה עם מישהו תומך, זו באמת חוויה מיוחדת...
 
עצם העובדה שהיה מדובר בתהליך ארוך יותר, ולא סשן של שעה שעתיים והביתה, זה נתן לי מקום לעבור תהליך אמיתי ובכל זאת מוגן עם עצמי עם כל הסייקלים. יצאתי מועצמת מהסופש הזה, ועם כוחות מחודשים ומחויבות חדשה. אני רואה את זה היום- מי בכלל היה יכול לדמיין שאני אעשה כל בוקר מדיטציה דיינמיק. עצם השהות בקרבתך לדעתי השפיעה עלי לטובה. כמובן שיש לי דרך ללכת בה, וזה שלי בלבד, ורק אני פה איתי, ובכל זאת לפרק זמן של סופ"ש הייתה לי מורת דרך.
אז תודה
אולי מצאנו סוג של שיטה. לא שמעתי בחיים על סופ"ש אישי . ל.
 
תשובתה של סמבביה: "תודה יקרה על המשוב. נראה שבאמת מצאנו איך לעבוד עם אנשים רגישים במיוחד.
יש אפשרות עכשיו מידי פעם להמשך עבודת תמיכה. וגם אפשרות למפגש תמיכה דרך סקייפ אם תרצי.
זה צריך להיות פשוט לנו עכשיו.
חיבוק
סמבביה