טיפול טנטרה בשלוב עם תמציות הפרחים

ראשי >מיקרים ושיתופים>טיפול טנטרה בשלוב עם תמציות הפרחים
אתמול הגיע אלי מהדרום הרחוק לאמירים בחור כבן 40, נשוי כ-17 שנה עם שלושה ילדים. עובד הייטק. 
 
כבר בטלפון אמר לי שזקוק לפחות ליומיים התנתקות מהכול ושהיה רוצה ללמוד דברים חדשים על עצמו, על זוגיות ומיניות.
 
אמר, שמעולם לא השקיע בנושא ומרגיש שהגיע הזמן. הוא בחר במושב אמירים השקט והיפיפה, לקח לעצמו צימר ושמח לבוא אלי ללמוד.
 
זהו מצב מוכר של שנות ה-40 שהיה יכול להתבטא במשבר במקרים רבים-  רגשי ולעיתים גם פיסי שבו הרבה פעמים נפגע איזור הלב...הוא השתמש במצב ליצירת קפיצת דרך חדשה בחייו. 
 
הוא הגיע פתוח. לאחר שיחה הבנתי שהוא סובל מחוסר בטחון הקשור לחלקים מסוימים בגופו. הצעתי לו לבדוק את מרכזי האנרגיה שלו בגוף בעזרת תמציות פרחי הבודהה.
 
ואכן, הפרחים שבאו לעזרתו היו קשורים ברובם לאיזור החזה: הלוטוס הורוד- לפתיחת הנשימה, חיזוק אנרגיית ריפוי ואהבה,  פרח הירו- חיזוק  והגנה של המקום, היסמין- לבטחון עצמי ובוגנוויליה לבנה להרגעה עמוקה במישור הנשמתי.
 
לבטן (צ'אקרה שנייה)הוא קבל את פרח הפטוניה לאיזון מנטלי/רגשי וחיזוק לפעולה מדויקת וממוקדת, ובוגנוויליה פוקסיה התומכת בפתיחת אנרגיית הקונדליני (אנרגיית החיים/מינית) והתנועה בגוף. 
 
לאחר מכן לימדתי אותו תרגילי פתיחה ונשימה לחיזוק האנרגיה בגוף ועל דרך הטנטרה לתיעול האנרגיה והאקסטזה הפנימית שנובעת מכך, חיבור לחושים ולחושניות, לזרימת אנרגיית החיים
 
בגופו...הוא חווה בטוטליות כל מה שלימדתי אותו, לכן, כשיצא החוצה וראה את הטבע סביבו הוא נדהם לדרך שהטבע השתקף לו. הכול נראה הרבה יותר חי ועוצמתי...
 
בנוסף, הוא קבל ממני תרגילים לחיזוק הצ'אקרה הראשונה והמיניות, והנחייה על איך להתחיל להביא משוב חדש לחיי האהבה והמיניות שלו עם אישתו .
 
כמובן שזאת רק התחלה, טנטרה היא דרך חיים שונה מאד לדרך בה הורגלנו במערב. שמחתי להעביר לו את הבסיס ושמחתי לראות שהוא הצליח להיפתח ולקבל.
 
אשמח ללמד אותו עוד ואם אפשר גם את אשתו בקרוב. תודה ליקום שאיפשר מפגש כזה.